Ieguvumi no svara zaudēšanas.

Svara zaudēšanas tēmas nekad nezaudēs aktualitāti. Tomēr tieši motivācijas atrašana svara zaudēšanai mēdz sagādāt lielākās problēmas. Svars ir kaut kas pavisam nepastāvīgs, un, nepārvarot konstanto vēlmi ēst visu pēc kārtas un to, ko gribas, un neatrodot iekšējo motivāciju svara zaudēšanai, tas nekad nekļūs stabils. Lai ko arī kāds teiktu, doma par liekajiem kilogramiem, kas sāk graut tavu ierasto dzīves ritmu, parasti parādās kā reakcija uz vieniem un tiem pašiem iemesliem. Mēs nosauksim pašus vienkāršākos un biežāk sastopamos.

“Tu esi nedaudz pieņēmusies svarā!” Kura no mums vēlas dzirdēt šos vārdus, īpaši, ja tie atskan no tuvāko cilvēku puses? Diemžēl ne vienmēr mums apkārt ir paši pieklājīgākie cilvēki vai tie, kas mums vēl tikai labu. Pat, ja tu esi no tiem cilvēkiem, kas nekad nav pievērsuši īpašu uzmanību savai figūrai, tu, visticamāk, tāpat ņem vērā, ko citi saka par tevi, un šī doma ātrāk vai vēlāk notvers tevi, liekot sākt apsvērt: “Un ja nu tā ir taisnība?” Izrādās, ka ļoti bieži tieši citu cilvēku viedoklis par mums kalpo par motivāciju svara zaudēšanai, kas nepieciešama daudzām sievietēm, lai saņemtos diētu ievērošanai un regulāriem treniņiem.

“Es vairs netieku mīļākajā kleitā!” Ja arī tev nav problēmu ar nepieklājīgiem draugiem vai radiem, par tavu lieko kilogramu parādīšanos sāks vēstīt tavas drēbes. Ja vēl pērn viss derēja perfekti, taču tagad vairs nevari aizvilkt iemīļotās kleitas rāvējslēdzēju vai vispār nespēj tajā ietilpt, visticamāk, ir pienācis laiks kaut mirkli padomāt par to, kur esi nonākusi. Bet, protams, tikai un vienīgi tad, ja tev tiešām rūp sava figūra. Ir daudz sieviešu, kas par to patiešām neuztraucas un, iespējams, ir daudz laimīgākas vienkārši dzīvojot savu dzīvi un satraucoties par citām lietām. Līdz ar to motivācija zaudēt svaru, lai atkal varētu uzvilkt savu mīļāko kleitu, nevis dotos pirkt jaunu, arī ir ļoti svarīga un objektīva.

“Gribu smukas bildes ar sevi pludmalē!” Vasara, saule, jūra… mēs visas vēlamies izskatīties lieliski, lai vīrieši nespētu atraut acis no mūsu dievišķajām formām, un arī mūsu draudzenes redzētu, cik lieliski mūsu peldkostīmi izceļ mūsu ķermeņa krāšņumu. Kas gan tas vēl ir, ja ne labākā motivācija svara zaudēšanai? Pludmale ir viena no vietām, kur pat mazākie no trūkumiem kļūst lieliski redzami. Lai pludmalē justos kā uz modes skates mēles un droši, bez mazākajām šaubām varētu izrādīt savas lieliskās formas un brīnišķīgo iedegumu, tev jau savlaicīgi jāsāk rūpēties par savu figūru.

“Man trūkst elpas ik reizi, kad jākāpj pa kāpnēm!” – tās no mums, kuras ir “apveltītas” ar pilnīgām figūrām, noteikti pastāstīs, ka liekie kilogrami ir ne tikai estētiska rakstura problēma, bet arī galvenais iemesls vairākām slimībām: varikozām vēnām, svīšanai, elpas trūkumam, diabētam, sirds un hormonālām problēmām (vairogdziedzerī, aizkuņģa dziedzerī, olnīcās utt.). Veselība ir viena no svarīgākajām motivācijām zaudēt svaru, to neapstrīdēs neviens. Lielākoties ārsti cilvēkiem, kas cieš no liekā svara, stāsta, ka svarīgākais, lai atveseļotos, ir šo lieko svaru zaudēt. Atbrīvošanās no liekajiem kilogramiem liek ķermenim justies vieglākam, turklāt arī samazina spiedienu uz visiem orgāniem, arī skeletu, un noved pie pamatīgām veselības stāvokļa izmaiņām.

“Meitenīt, iedosiet telefoniņu?” Neskaitot veselību, vēlme patikt pretējam dzimumam ir viens no spēcīgākajām sieviešu motivācijām zaudēt svaru. Lai ko mēs nedomātu, sievietes biežāk tiek vērtētas pēc ārējā izskata. Ne visos gadījumos, bet lielākoties. Jau no paša sākuma vīrieši mūs novērtē pēc izskata, un tikai tad ir gatavi iepazīt mūsu “bagātīgo un dziļo iekšējo pasauli”. Un, pat ja viņi saka, ka izskats neesot svarīgs, šos vārdus būtu jāuztver ar skepsi. Sievietei vienmēr būtu jāizskatās skaistai un iekārojamai, un tā noteikti ir viena no pašām lieliskākajām motivācijām svara zaudēšanai.

Chocolate slim

Ideāls ķermenis bez liekām pūlēm kopā ar Chokolate Slim

Diētas, smagi vingrinājumi un fiziskas aktivitātes, tabletes, kā arī plastiskā ķirurģija – ir tik daudz veidu, kādos sievietes burtiski moka ...
Read More