Korzyści z odchudzania.

Temat odchudzania będzie zawsze modny. Jednak znalezienie motywacji do utraty wagi jest jego największą trudnością. Waga jest wartością o bardzo niestabilnej naturze i nie pokonując stałej chęci do jedzenia dużo i cokolwiek chcesz, a znalezienie wewnętrznej motywacji do utraty wagi, nigdy nie pozostało bez zmian. Cokolwiek można powiedzieć, pomysł na dodatkowe kilogramy zakłócające normalny tryb życia zawsze pojawia się jako reakcja z tych samych powodów. Wymieńmy najbardziej podstawowe i wspólne.

“Nabrałeś trochę ciała!”. Kto z nas chce usłyszeć te słowa, szczególnie pochodzące od naszych bliskich? Niestety, nie zawsze jesteśmy otoczeni przez najbardziej uprzejmych ludzi lub tych, którzy dobrze nam życzą. Nawet jeśli jesteś jednym z tych, którzy nigdy nie dbali o figurę, z pewnością nadal zależy Ci na tym, co inni mówią o tobie, a ta myśl wciąż wraca do ciebie, prędzej czy później, myśląc: “A jeśli to prawda? “. Okazuje się, że bardzo często opinia innych osób służy nam jako motywacja do odchudzania, której wiele kobiet potrzebuje i inspiruje się, aby przejść do swoich dietetycznych reżimów i regularnych ćwiczeń.

“Nie mogę zmieścić się w moją ulubioną sukienkę!”. Jeśli nie masz kłopotów z niegrzecznymi przyjaciółmi lub krewnymi, może to być ubranie, które mówi, że masz kilka dodatkowych kilogramów. Jeśli w zeszłym roku wszystko pasowało idealnie, a teraz trudno dopasować swoją ulubioną sukienkę lub w ogóle nie pasuje do niej – to prawdopodobnie czas na poświęcenie sekundy i zastanowienie się nad swoją sytuacją. Ale to tylko wtedy, gdy naprawdę zależy Ci na twojej figurze. Jest wiele kobiet, które naprawdę nie troszczą się o siebie i, prawdopodobnie, są o wiele szczęśliwsze, idą przez życie i martwią się o inne rzeczy. Tak więc ta motywacja do utraty wagi – abyś weszła w swoją ulubioną sukienkę, zamiast kupować nową – jest również bardzo ważna i obiektywna.

“Nie mogę się doczekać, aby zrobić piękne zdjęcia na plaży!”. Lato, słońce, morze … wszyscy chcemy wyglądać na “6 +”, tak aby mężczyźni nie mogli oderwać wzroku od naszych wspaniałych kształtów i aby nasze koleżanki widziały, jak wspaniałe są nasze stroje zdobiące nasze ciało. Co to jest, jeśli nie najlepsza motywacja do utraty wagi? Plaża jest jednym z tych miejsc, gdzie nawet najmniejsze wady stają się wyraźnie widoczne. Przejść przez ciepły piasek, jak na podium, oprócz pięknej opalenizny, pokazując swoje wspaniałe kształty musisz zająć się swoją figurę z wyprzedzeniem.

“Za każdym razem, gdy robię parę kroków, brakuje mi tchu!” Ci z nas, którzy są “pobłogosławieni” z molestującymi postaciami z pewnością powiedzą Ci, że dodatkowe kilogramy to nie tylko problem estetyczny, ale także główną przyczyną różnych chorób: żylaki, obrzęk, duszności, cukrzyca, serce i hormonalne Problemy (tarczyca, trzustka, jajniki itp.). Zdrowie jest jednym z najważniejszych motywacji do utraty wagi i nikt nie może się z tym sprzeczać. Zwykle lekarze mówią ludziom cierpiącym na nadwagę, że najważniejszą rzeczą dla nich jest uregulowanie wagi. Pozbywanie się dodatkowych kilogramów sprawia, że ciało staje się lżejsze, co wywiera nacisk ze strony wszystkich narządów, w tym szkielet i prowadzi do dramatycznych zmian w sytuacji zdrowotnej.

“Hej, czy dasz mi swój numer?” Poza tematem zdrowia, najważniejszym czynnikiem wpływającym na motywację do odchudzania jest pragnienie kobiet by być bardziej atrakcyjną dla mężczyzn. Cokolwiek by nie powiedzieć, kobiety częściej ocenia się je po wyglądzie. Nie we wszystkich przypadkach, ale w większości z nich. Na samym początku ludzie oceniają nas na podstawie naszego wyglądu, a dopiero potem poznają nasz “bogaty i głęboki wewnętrzny świat”. I nawet jeśli mówią, że spojrzenia nie są dla nich ważne, to tak naprawdę jest to istotne. Kobieta powinna zawsze wyglądać pięknie i pociągająco, a to z pewnością jest jedną z najlepszych motywacji do odchudzania.

gojiberries

Jagody goji. Odchudzanie bez diet

Problemem wielu otyłych ludzi jest fakt, że nie mają szans, by jeść wyłącznie zdrowe jedzenie. Przez wiele lat dietetycy usilnie ...
Read More