Výhody chudnutia.

Téma chudnutia bude vždy v trende. Najväčším vinníkom je hľadanie motivácie na zníženie telesnej hmotnosti. Hmotnosť je hodnota mimoriadne nestabilnej povahy a bez prekonania vašej neustálej túžby jesť veľa a čokoľvek chcete, a toho, že nájdete vnútornú motiváciu k chudnutiu, by nikdy nezostala konštantná. Dalo by sa o tom hovoriť veľa, ale myšlienka extra kilogramov, ktoré narušujú váš bežný spôsob života, vždy vychádza z rovnakých dôvodov. Uvádzame zoznam tých základných a najbežnejších.

„Trochu si pribrala!“ Kto z nás chce počuť tieto slová, najmä od našich blízkych? Bohužiaľ, nie sme vždy obklopení najzdvorilejšími ľuďmi alebo tými, ktorí nám prajú len dobre. Dokonca, aj keď ste jedným z tých ľudí, ktorí sa nikdy veľmi netrápili svojou postavou, určite aj vám záleží na tom, čo o vás hovoria iní. Preto vás táto myšlienka skôr či neskôr začne trápiť, a pomyslíte si: „Čo ak je to pravda?“ Ukazuje sa, že veľmi často názor iných ľudí na nás slúži ako samotná motivácia k zníženiu telesnej hmotnosti, čo veľa žien potrebuje ako inšpiráciu na pokračovanie v diétnych režimoch a pravidelnom cvičení.

„Nemôžem sa vojsť do mojich obľúbených šiat!“ Ak nemáte problém s nezdvorilými priateľmi alebo príbuznými, potom by to mohlo byť vaše oblečenie, ktoré vám povie, že ste nabrali niekoľko kilogramov navyše. Ak vám minulom roku všetko perfektne padlo, a teraz už len ťažko zazipsujete svoje obľúbené šaty alebo sa do nich vôbec nevleziete – potom je asi čas na chvíľu sa zamyslieť nad vašou situáciou. Ale len vtedy, ak vám naozaj záleží na vašej postave. Je veľa žien, ktoré sa o to naozaj nestarajú a pravdepodobne sú oveľa šťastnejšie, žijú svoje životy a starajú sa o iné veci. Preto je táto motivácia na zníženie telesnej hmotnosti – obliecť si svoje obľúbené šaty, namiesto kupovania nových, tiež veľmi dôležitá a objektívna.

„Teším sa, že si na pláži urobím krásne fotografie!“ Leto, slnko, more … všetci chceme vyzerať na jednotku, tak aby muži nedokázali odtrhnúť svoje obdivné pohľad z našich nádherných kriviek, a aby naše priateľky videli, ako dobre nám sadnú plavky. Čo je to, ak nie najlepšia motivácia na zníženie telesnej hmotnosti? Pláž je jedným z tých miest, kde sa aj tie najmenšie nedostatky stávajú zreteľne viditeľnými. Ak sa chcete prechádzať teplým pieskom ako po pódiu a prezentovať svoje skvelé krivky, okrem krásneho opálenia sa musíte postarať o svoju postavu vopred.

„Nestačí mi dych, len čo urobím pár krokov!“ Tí z nás, ktorí sú „požehnaní“ kyprými figúrami, vám určite povedia, že extra kilá nie sú len estetickým problémom, ale aj hlavnou príčinou rôznych ochorení: kŕčové žily, opuchy, dýchavičnosť, cukrovka, srdce a hormonálne problémy (štítnej žľazy, pankreasu, vaječníkov, atď.). Zdravie je jednou z najdôležitejších motivácií na zníženie telesnej hmotnosti a nikto to nemôže spochybniť. Lekári zvyčajne hovoria ľuďom, ktorí trpia nadváhou, že najdôležitejšia vec pre ich zotavenie je strata nadmernej hmotnosti. Ako sa zbavujete nadbytočných kilogramov, vaše telo sa cíti ľahšie, čo znižuje tlak na všetky orgány vrátane kostry a vedie to k dramatickým zmenám v zdravotnej situácii.

„Slečna, dáte mi vaše číslo?” Okrem zdravia je najdôležitejším faktorom, ktorý ovplyvňuje motiváciu k zníženiu telesnej hmotnosti želanie žien byť atraktívnejšie pre mužov. Nech hovorí kto chce, čo chce, bohužiaľ, ženy sú častejšie posudzované podľa ich vzhľadu. Nie vo všetkých prípadoch, ale vo väčšine z nich. Hneď na začiatku nás muži posudzujú podľa nášho vzhľadu, a až potom nasleduje spoznávanie nášho „bohatého a hlbokého vnútorného sveta“. A aj keď hovoria, že vzhľad nie je pre nich dôležitý, tieto slová by sa mali brať s rezervou. Žena by mala vždy vyzerať krásne a žiaduco, a to je určite jedna z najlepších motivácií na zníženie telesnej hmotnosti.

Garcinia – ľahké chudnutie bez diét a poškodenia zdravia

Neviete, ako doma schudnúť rýchlo, bez dlhých vyčerpávajúcich cvičení, behania alebo diét? Tak ste ešte nepočuli o novom výrobku, ktorý ...
Read More
Chocolate slim

Dokonalé telo bez námahy vďaka Chocolate Slim

Diéty, cvičenie, lieky, plastické operácie - je mnoho spôsobov ako sa ženy mučia, len aby sa zbavili bruška a bokov, ...
Read More

Slim Pectin — Prečistenie tela a účinné chudnutie

Nadbytočná váha je jedným z najväčších problémov ľudstva na celom svete. Čelia jej mladí aj starí, muži aj ženy. V ...
Read More
greencoffeepreview

Zelená káva – najlepší prístup v boji proti obezite

Prostriedky na chudnutie majú čím ďalej viac fanúšikov po celom svete, ale neopatrné zaobchádzanie s nimi nevedie k požadovanému výsledku, ...
Read More