Výhody hubnutí.

Téma hubnutí bude vždy v kurzu. Největším problémem je ovšem najít motivaci zhubnout. Váha je velmi nestabilní hodnota a bez překonání neustálé touhy jíst vše, na co máte chuť, nebudete schopni najít motivaci zhubnout. Ať už lidé říkají cokoli, představa přebytečných kilogramů narušujících váš běžný život vždy přichází jako reakce na stejné důvody. Uvádíme zde ty nejzákladnější z nich.

„Trochu jsi přibral.“ Existuje snad někdo, kdo by chtěl slyšet tato slova, zejména od svých blízkých? Bohužel kolem sebe nemáme vždy ty nejlaskavější lidi, ani lidi, kteří pro nás chtějí jen to nejlepší. I v případě, že jste jedním z lidí, kterým na jejich postavě nijak zvlášť nezáleží, vám jistě záleží na tom, co o vás říkají ostatní lidé a tyto myšlenky vás budou stále pronásledovat, až si jednoho dne řeknete: „Je to skutečně pravda?“ Ukázalo se, že názory ostatních lidí nám slouží jako velká motivace ke zhubnutí, kterou spousta žen potřebuje, aby změnily své stravovací návyky a začaly pravidelně cvičit.

„Nevejdu se do svých oblíbených šatů!“ Pokud nemáte problém s neslušnými přáteli nebo příbuznými, možná je to vaše oblečení, co vám říká, že jste trochu přibrali. Pokud vám minulý rok všechno padlo skvěle a nyní se vám nedaří dopnout vaše oblíbené šaty, pravděpodobně byste se měli zamyslet nad svojí situací. To ale pouze v případě, že vám skutečně záleží na tom, jak vypadáte. Existuje spousta žen, kterým je to ve skutečnosti jedno. Tyto ženy jsou pravděpodobně šťastnější, žijí si svůj život a věnují se jiným věcem. Tato motivace zhubnout – obléct si své oblíbené šaty, místo nakupování nových – je také velmi důležitá.

„Chci se nechat vyfotit na pláži.“ Léto, slunce, moře… všichni chceme vypadat skvěle, aby z nás muži na pláži nemohli spustit oči a aby naše kamarádky viděly, jak hezky se naše plavky hodí k našemu vypracovanému tělu. Pokud tohle není ta nejlepší motivace zhubnout přebytečné kilogramy, co to tedy je? Pláž je jedním z míst, kde se jasně projeví i ty nejmenší problémy. Procházet se po horkém písku jako na pódiu, ukazovat své krásné tělo a opálení vyžaduje, abyste se o sebe začali starat v dostatečném předstihu.

„Kdykoli musím vyjít trochu schodů, dochází mi dech!“ Ti, kteří mají to „štěstí“, že mají objemnější postavu, vám jistě potvrdí, že každé kilo navíc není jen estetickým problémem, ale také příčinou mnoha onemocnění: křečových žil, otoků, dušnosti, cukrovky, srdečních a hormonálních problémů (slinivka, štítná žláza, vaječníky atd.). Zdraví je bezesporu jednou z nejdůležitějších motivací ke zhubnutí. Lékaři většinou lidem, kteří trpí nadváhou, říkají, že nejdůležitějším krokem na cestě k uzdravení je zhubnout. Zbavit se přebytečných kilogramů znamená, že budete lehčí a ulehčíte všem svým orgánům i kostem a tím dramaticky zlepšíte svůj zdravotní stav.

„Dáš mi svoje telefonní číslo?“ Kromě zdravotních důvodů je nejdůležitější motivací zhubnout touha žen být atraktivní pro opačné pohlaví. Můžete si myslet co chcete, ale muži velmi často posuzují ženy podle jejich fyzického vzhledu. Není tomu tak ve všech případech, ale ve většině ano. Ze začátku muži hodnotí ženy podle jejich vzhledu a až později se zajímají o jejich „hlubokou vnitřní krásu“. A i když muži tvrdí, že pro ně vzhled není důležitý, měli byste to brát s rezervou. Žena by měla za každých okolností vypadat krásně a upraveně, což je rozhodně jedna z nejlepších motivací zhubnout.

gojiberries

Goji bobule. Hubnutí bez diet.

Problémem mnoha silnějších lidí je to, že nemají možnost jíst pouze zdravá jídla. Dietologové dlouhá léta tvrdili, že bez tvrdé ...
Read More
greencoffeepreview

Green coffee – nejlepší přístup v boji proti obezitě

Přípravky na hubnutí lákají čím dál více lidí po celém světě, ale neopatrné zacházení s nimi nejenže nevede k požadovanému ...
Read More